| alexandraispas a întrebat:

am o mare problema am varsta de 18 ani si nu stiu sa sarut si nu stiu cum se face, a venit un baiat la mine sa ma sarute si eu l-am refuzat din cauza k nu stiu si este cam rusinos ca la aceasta varsta sa nu sti sa saruti si nu ii pot sp k nu stiu pentru k o sa rada de mine cu prietenii lui, imi este atat de frica cand se apropie un baiat de mine sa ma sarute si pe toti ii refuz sau ii indepartez

Răspuns Câştigător
| Simonika1264 a răspuns:

Incearca sa te calmezi si sa decurga totul de la sine. Lasa-l pe baiat ca sa te conduca la inceput si dupa, pe parcurs o sa inveti happy

2 răspunsuri:
| Cosmyno7 a răspuns:

Uita-te la mai multe filme romantice, parerea mea

| ChoeAllina a răspuns:

Buna...Sincer imi pare rau TT_TT
Uite. poate acesta te ajuta.
http://www.wikihow.com/Kiss