| Stephieee13 a întrebat:

happy Am si eu o problema... Sunt cu un baiat de aproape o luna, iar azi a incercat sa ma sarute. >:" Eu m-am emotionat si l-am refuzat, pentru ca imi era frica, deoarece este primul meu sarut. >:" Ce ar trebui sa fac? Sa il refuz sau nu?

Apropo am 12 ani...

Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ♀ кɨđµ°♀ a răspuns:

La varsta ta nu este prea indicat sa te preocupe probeleme de acest gen, dar iti dau un sfat.Incerca tu sa il saruti daca urmatoare cand va vedeti, pentru ca altfel baiatul va crede ca nu il placi.
Totul va fi bine nu este nimic greu doar incerca sa faci ce face si el cu buzele atunci cand va sarutati. Sper ca te-a ajutat sfatul meu.O seara frumoasa sa ai! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa il refuzi? La un moment dat tot va trebui sa ai primul sarut. Nu are de ce sa iti fie teama, daca sunteti impreuna de o luna trebuia sa aveti deja primul sarut. Numai bine!

| badearazvan a răspuns:

De ce nu l-ai sarutat cand va mai intalniti sarutal tu nu are de ce sa iti fie frica