| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Am o mare problema, tocmai ma jucam Unreal Tournament cand am apasat din greseala F9 (care face cica screenshot-uri in joc) si acum cand intru in joc, imi apare ecranul negru, se aude jocul, dar nu il mai pot vedea! :-( daca tin apasat pe F9 apare imaginea jocului, dar dispare intr-o secunda!
Va rog, ce sa fac? ce am facut? HELP PLEASEEEEEEEEEEEE!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca o reinstalare a jocului, dupa ce il scoti mai intai din sistem.

| CezaraEM explică (pentru dannyel86):

Exact la asta m-am gandit si eu prima data, dar nu se poate dezinstala, adica este mai greu!
Dar pana la urma s-a rezolvat problema, nu stiu cum am reusit :-))
Acum merge ok!
Data viitoare o sa fiu mai atenta!
Ms frumos kiss iti dau totusi funda, ca asa am promis!

| dannyel86 a răspuns (pentru CezaraEM):

Bine ca s-a rezolvat! big grin Unele aplicatii creeaza probleme aparent fara iesire, de aceea e important sa fim atenti cand facem modificari in setari sau apasam pe tastele care le-ar putea afecta functionalitatea.winking