| G3ORG313 a întrebat:

Am o problema cu imaginea de pe desktop, cand intru pe un joc sau pe browser ea dispare si ecranul se face negru si am windows 7. Stiti cumva cum as putea rezolva asta?

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal parerea ea este ca ar fi mai bine sa schimbi windosul cu un windos xp sp3
pentru a putea erge jocul trebuie sa ai cerinte pentru el! intreseazate pe google si cauta cerintele la acel joc si vezi daca placa video suporta happy poate fi si asta o varianta happy

| Axys a răspuns (pentru Axys):

sincer e mai bun windosul xp sp3 ori windos profesional happy astea sunt bune happy nu altele...

| G3ORG313 explică (pentru Axys):

Placa video pe care o am raspunde cerintelor jocurilor pe care le joc, asa ca voi vedea varianta cu windowsul. Ms de raspuns

| Axys a răspuns (pentru G3ORG313):

Cu siguranta nu iti suporta placa video ceintelor de la joc! cel mai bine pui un windos xp decat un windos7 sau 8 complici prea tare calculatorul happy cu xp merge mai supr cher daca nu-i performant degeaba ei windos 7 sau 8 si vezi ca da bine la imagine dar ingreuneaza mai rau calculatorul happy decat un xp parerea mea pentru ca si eu am bagat in pc windos 7 ce e drept arata bine dar e inselator astea nu mai stiu ce sa scoata...

| G3ORG313 explică (pentru Axys):

Windowsul meu nu e activat, oare asta poate fi o problema?