| Doolcyka a întrebat:

Am o maree problema! :-s Un baiat de la mine din clasa ma place de mai mult timp. Acum, eu sunt cu un prieten de al lui. [inainte de a fi cu el nu erau prieteni]. De ceva vreme, baiatul care ma place, a inceput sa spuna minciuni despre mine prietenului meu iar mie sa imi spuna minciuni despre prietenul meu sad
Am avut numai certuri cu amandoi din cauza asta sad si as vrea sa-l fac pe acel baiat sa inceteze si, sa nu ma mai placa! Cum pot face asta? Helpp plase! crying

6 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

((: citi ani ai? N-am cuvinte Have Fun cu amindoi mai bine. bye bye

| Doolcyka explică (pentru Annim):

Nu-s genul de parsoana care sa stea cu 2 baieti!

| Annim a răspuns (pentru Doolcyka):

Rly atunci spune-i celui care te deranjeaza adevarul (ca nu-l placi) cit n-ar fi el de dur si te va lasa in pace GOOD LUCK

| Doolcyka explică:

Please*

| cosmy4ever a răspuns:

Hmm...Cred ca ar fi bine daca i-ai spune baiatului de la tine din clasa in fata ca nu il placi si ca nu vei avea sentimente pentru el niciodata, ca il iubesti pe prietenul tau...chestii de genul. Poate asa te va lasa in pace. Daca te porti frumos cu el nu cred ca va inceta sa te placa. Altceva nu stiu ce ai putea face.

| Doolcyka explică (pentru cosmy4ever):

Pai. i-am spus de 10 ori asta si stie ca-l iubesc pe prietenul lui dar el nu termina straight face