| EmiliaEmy3030 a întrebat:

am o mica problema.am un prieten foarte bun, ne cunoastem de 2 ani dar eu m`am indragostit de el... ce as putea sa fac sa ii arat ca eu il plac si ca vreau sa fim mai mult decat prieteni... vreau sa ii arat nu sa ii spun direct pentru ca imi este teama sa nu stric si relatia de prietenie. va rog ajutati`ma si p mine cu un sfat plz dau fundahappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

.crede`ma ca sunt in aceeasi situatie.straight face eu i-am spus.relatia noastra de pr e mai buna...imi este frica sa fim mai mult decat pr pentru a nu strik relatia de pr.straight face si el mi-a marturisit ca ma place...big grin sper sa ma hotarasc.ma anunti si pe mine ce ai fqt:*Succes!:*