| Zapacitaaaa a întrebat:

:* Am o mica problema cu fata. Am tenul destul de gras (exces de sebum) si cateva pete de la acnee, insa de la un timp mi-au aparut cojite pe fata, mai exact pe obraji si pe barbie. Aveti vreo idee ce as putea folosi sa imi treaca?
Crema de galbenele facuta in casa (preparata de bunica mea integral ) este buna?
Ce alt remediu natural cunoasteti?
Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Este foarte buna
ulei de masline

| Zapacitaaaa explică (pentru thalyslly):

Iti multumesc :*

| thalyslly a răspuns (pentru Zapacitaaaa):

Sa cresti mare.am uitat sa ityi zic pentru cosuri poti sa folosesti masca de argila, gasesti argila la plafar pui apa sau suc de lamaie sau castravete si stai 20 min apoi te speli.si dupa ulei de masline

| Zapacitaaaa explică (pentru thalyslly):

Iti multumesc frumos :*

4 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Da e buna, dar incearca si un sapun pe baza de sulf, e foarte bun!