| Shinippo a întrebat:

Am o mica problema.laughing Prietena mea cea mai buna e indragostita de un amic de al meu, care nu are aceleasi sentimente pentru ea. Cum pot sa-l fac sa uite de fosta iubire si sa.l fac sa o placa pe prietena mea? Funada!

Răspuns Câştigător
| Sapp a răspuns:

Pai depinde daca fost lui iubita e cu altul ai sanse mari daca nu ai sa te chinui o gramada...stiu din experientalaughing
Dar faza este ca daca iese la intalnire cu ea si nu se simte bine va fi foarte rau pentru fatastraight face... sper ca te'am ajutat... funda?

2 răspunsuri:
| sarahsayno a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea, din pacate nu poti sa-l faci sa o placa pe prietena ta. Ar trebui sa-i spui adevarul prietenei tale in legatura cu el si sa-i spui sa treaca mai departe! happy