| RaluuX a întrebat:

Am o problema am fost ieri la padure si m-am bronzat cu,, dungi'" am avut tricoul pe mine si m-am bronzat in portiunea fara tricou(pe brat) si pe fata sunt rosiesad si si pe mana eu asa patesc ma inrosesc foarte repede de la bronz(am folosit crema de plaja)ma tine o saptamana roseata si ma inegresc, iar bronzul asta e de scurta durata ma tine cel mult 2-3 saptamani dupa parca,, se sterge" bronzul si e aproape ca inainte...Cum pot face sa nu mai fiu asa de rosie sau sa,, maschez" roseata?(PS:am pozele de album duminica vitoare si nu vreau sa fiu rosie sau bronzata cu dungi)! FUNDAAAAA

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Interesant! Și cînd să rîdem?

| RaluuX explică (pentru corolav):

Daca vrei sa razi cauta bancuri pe net sau uitatre la desene, orice alceva te face sa razi, si da-mi pace.