| Fluturemov a întrebat:

Ajutati-ma va rog.
M-am bronzat cu dungi straight face.
Pe mana sunt bronzata doar de la maneca la tricou in jos si nu pot purta maieu.
Daca mai stau la bronzat se acopera dunga? sau ce e de facut? sad

Răspuns Câştigător
| Annonymus333 a răspuns:

Te poti da cu auto-bronzant pe zona nebronzata, dar atentie, ai grija cum te dau cu el sa nu ramana urmele dupa cum l-ai intins pe piele, v-a arata urat, iti spun din proprie experienta + ca iese la cateva spalari.

6 răspunsuri:
| alina17ilinca a răspuns:

Daca mai stai la soare o sa te bronzezi ceva mai tare acolo unde deja esti bronjata si tot se va observa diferenta. Mai bine cumpara-ti un spray autobronz, sau o crema si da-te pe locurile unde nu te-ai bronzat.
Data viitoare ai grija cum te bronzezi! Baftawinking

| Arthiom a răspuns:

Pai, cum zic unii, te-ai bronzat,, ca tractoristii'' dar nu te speria. Daca vrei, bronzeazate unde nu esti dar ai grija sa nu te arzi unde esti deja bronzata, de exemplu, de poti acoperi cu un prosom in acea zona.

| Pimpux a răspuns:

E o vorba: M`am bronzat ca tractoristii pentru ca nu mi-am dat tricoul jos. Nu imi dau tricoul jos pentru ca sunt bronzat ca tractoristii.

| hanzelik a răspuns:

Stai la bronzat si pe langa date si cu autobronzant, si pe unde esti acum bronzata date cu crema de protectie, funda?

| F3tItZaThaDuLcIkA a răspuns:

Daca vei mai sta la bronzat te vei arde si mai tare in zona unde ai fost deja, asa ca mai bine cumpara-ti autobronzat1

| livesportro a răspuns:

Fa toples big grin