| lorena66 a întrebat:

Bună, am o problemă care mă enervează de ceva timp.
Ok, deci in urmă cu 2 săptămâni, mi-a zis că ma place, după ce și eu i-am recunoscut. Acum câteva zile l-am pus pe prietenul lui ( care-mi e ca un frate )sa vadă de cine-i place. ( că erau niște probleme între noi ) Și mi-a trimis screen, in care ii zicea că o place pe alta. Nimeni nu aflase de faptul că mi-a zis că el ma place.
Apoi, ne-am certat, că cei care l-au întrebat de cine ii place lui fac doar ce vor eu, sau orice ccturi de genul. Și imi place că colegelor mele le răspunde la mesaje, însă mie nu—nu prea repede. Îi ia o groază se gândească pana ce sa imi scrie cred. Prietenul lui cel mai bun mi-a zis ca el știa că ma place, dar ii e rușine.
Acum la școala, ma cam ignoră, dar am aflat că in ore se cam uită la mine.
Sunt șanse să ma placa?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu cred după felul cum se comportă.
Sfatul meu ar fi să nu îți pierzi timpul cu el.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unii sunt nehotărâți la vârsta aceasta.
Ca să te decizi, să te gândești ce vrei în continuare. Apoi dacă îl vrei pe el, fă ceva.