| FeTTiza a întrebat:

am o problema cu cosurile de pe spatebig grincum le fac sa dispara cam in 2-3 saptamana? imi spuneti va rog cateva tratamente naturaliste... dar fara creme si alte chestii scumpe

4 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Pai fara crema si alte "chestii scumpe" nu cred ca vei reusi.
Incearca zineryt.Se vad rez. din prima saptamana.
happy

| Me_5216 a răspuns:

Incearca sa te speli bine de 2 ori pe zi cu buretele... incearca si cred ca va functiona. la mine a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca vei obtine rezultatele dorite in 2-3 saptamani, dar poti incerca. Tamponeaza-ti zona afectata cu o bucata de vata inmuiata in spirt o data pe zi. Daca in prima saptamana nu obtii rezultate satisfacatoare, incearca Zineryt-ul(nu e foarte scump, in jur de 35 de lei si e foarte bun).

| bittersweet_1621 a răspuns:

Incearca zinerit si vei fi foaarte multumita!big grin