| buzaianuz a întrebat:

Buna!big grin vreau sa imi spuneti si mie ce trebuie sa fac ca sa imi dispara cosurile? vreau tratamente naturale va rog fare creme sau pastile etc big grin

1 răspuns:
| BuBu2006 a răspuns:

Cel mai bun tratament este sa nu mananci mezeluri, sa nu bei suc cu acid de nici un fel si sa nu le rupi.Insa daca nu mananci asa ceva si tot ai incearca sa te dai cu mebazon (nu tii se intampla nimic de la el e ca o untura). Alte metode nu prea exista dar du-te la doctor!