| CaPpY_7993 a întrebat:

Buna happy. am o problema cu facebook`ul. eu am o poza la albumul de profil. sh 6 poze la albumul de Wall. sh cand dau eu sau alta persoana la Profile apoi la Photos. apare doar albumul Profile Pictures. straight face. cum pot sa fac sa apara sh Wall Photos? ( pozele de la Wall )? dau funda! straight face v rog ajutati`ma.

Răspuns Câştigător
| alex123456 a răspuns:

E simplu deci. Trebuie sa copii pozele in floderul my picture si încearcă poate merge!

11 răspunsuri:
| alex123456 a răspuns:

Nu mă deci pozele care le ai in foldarul ăla unde ai tu pozele le copii in decumentele mele si in floderul imaginile mele cam ata vezi

| alex123456 a răspuns:

Nu mă deci trebuie sa copiii pozele direct in my document in foldarul imaginile mele ok deci încearcă sa copii fără foldar adică numai pozele funda terog please

| alex123456 a răspuns:

Ai inteles

| alex123456 a răspuns:

E simplu deci le selectezi pozele si dai click dreapta si le copii

| alex123456 a răspuns:

Le selectezi cu mausul

| alex123456 a răspuns:

Imi dai funda terog ca eu incerc sa te ajut da chiar n-am nici una please ti tear placea sa nu-ti deie nimeni funda deci terog plase! FUNDA

| alex123456 a răspuns:

Dai funda ziiiiiii

| alex123456 a răspuns:

Mersi pentru funda dar exista deci mai pe intelesul tau deci pozele care le ai tu copiile in foldarul care ți se deschide de la facebook Atâta pa pa paste fericit

| CaPpY_7993 explică:

Adica. trebuie sa creez alt album sh sa le copii in albumul nou? thinking

| CaPpY_7993 explică:

Pai sh unde dau ca sa le copii?

| CaPpY_7993 explică:

Fie. na Funda. da nu merge! nu exista asa ceva.winking