| mihai567 a întrebat:

Am o problema cu noul facebook timeline. ma cam "bate".
Am o poza in albumul wall photos, si as vrea sa o setez ca fotografie de profil;
Cand ii dau "make profile picture" imi da sa o decupez. nu pot sa o pun intreaga? exact cum e in wall photos doar ca sa fie profile picture, si sa isi pastreze toate detaliile...data adaugarii,like`uri si comm`uri?

Răspuns Câştigător
| mizukori a răspuns:

Ba da merge sa o pui intreaga. si eu am facebook timeline... si atunci cand iti arata ca trebuie sa o tai. selecteaza intreaga posa pentru ca nu o sa stearga... o sa fie intreaga. si merge sa o pui poza de profiu. nu stiu daca m-ai inteles dar sper sa imi dai funda pup

| mihai567 explică (pentru mizukori):

Nu prea m-ai ajutat.eu vreau sa imi ramana like`urile si comm`urile.

| mihai567 explică (pentru mizukori):

Asa cum zici tu.tot se face o dublura a pozei.

| mizukori a răspuns (pentru mihai567):

Hmm... la o posa tot ramane

| mihai567 explică (pentru mizukori):

Lasa ca am lasat-o asa.laughing mersi oricum.
iti dau si funda.winking