| darriya a întrebat:

.am o problema cu parul mi se incurca f des si cand ma pieptan il rup...nu imi cade ci il rup de la radacina si am observat ca s-a rarit...ce imi recomandati sa iau de la farmacie? pentru cresterea parului? era o reclama la tv in care era pentru impotriva caderii al parului, regenerare dar nu stiu cum se numeste, va rog, ajutati-ma ca mi-e sa nu cad in vreo depresie.

1 răspuns:
| Kika90 a răspuns:

Buna, Darriay eu cred ca ar fi mai bine sa iti cumperi de la farmacia Catena sampon. Eu il folosesc si iti rezolva toate problemele cu parul. Funda?