| ExtraAcidAsaCaOwn a întrebat:

Am o problema cu Yahoo messenger!straight face

Cand vreau sa deschid ferestra imi apare "YahooMessenger. exe-Entry Point Not Found"
" The procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt. dll. "
Va rog ajutati-ma!

fundita!:X

1 răspuns:
| คภﻮєlรฬєєt a răspuns:

In primul rand este posibil sa-ti fi intrat un virus sau yahoo sa fie virusat asa ca, sterge aplicatia si downloadeazo din nou daca acest yahoo este cat se poate de nou cum ar fi yahoomessinger11 alegetil pe cel 7 sau 8 care are riscul foarte mic de a avea virusi.