| AndraGomez2002 a întrebat:

Buna,am o problema, eu si cea mai buna prietena a mea ne certam frecvent( Practic o data in 2-4 zile, azi m-am certat oribil cu ea pentru atitudinea ei.Recent,diriginta ne-a mutat altfel in banca,ea a nimerit cu o fata,fata aia este respinsa de toti, dar la randul ei se poarta si ea urat cu toti.Deci,prietena mea a fost plasata cu ea in banca,ea ii ea apararea fetei mereu,o ajuta mereu,practic simt ca aceasta fata mi-a luat locul,azi cand am rugat-o sa-mi dea telefonul ei sa ma uit un pic in el,ea l-a luat si ii la dat celeilalte fete despre care vorbeam,eu un pic furioasa am iesit din clasa iar ea nici nu a venit dupa mine,iar apoi desigur ca ne-am certat aiurea,vreau sa am o relatie stransa de prietenie cu ea fara certuri,nu vreau rezultate de gen trebuie sa luam o pauza,vreau alte solutii, mersi)

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Apoi desigur ca ne-am certat aiurea.
Dacă desigur asta, deci aiurea, vrei o relație strânsă. Păi eu zic că relația este deja strânsă, doar că e aiurea.