| iuliii_8417 a întrebat:

Buna sad! Am o problema foarte delicata. Va rog sa nu radeti. Mie mi.au aparut niste cosuri, bubethinking pe fund. si trebuie sa le sparg.straight face si din aceasta cauza. imi raman semne. Din aceasta cauza eu nu pot sa merg la piscina pentru ca rad copii de mine. Va rog ajutati.ma. oare cu ce imi trec? Dau fundacrying MultumesCsad

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Mergi la un medic dermatolog.

2 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Cine a zis ca trebuie sa le spargi? Te duci frumos la un doctor dermatolog si iti va spune el ce trebuie sa faci.

| JohnnyBi a răspuns:

Pai stii ca vara ai cosuri pe corp mai putine daca te speli des (transpiratie + praf = cosuri) si daca prinzi un bronz (ori dispar datorita efectelor benefice ale razelor soarelui, ori se mascheaza culoarea lor cu cea a bronzului. poti sa te duci la un salon de infrumusetare sa le intrebi pe alea, ele stiu sigur niste masti sa te ajute in acest sens (culmea, mastile sunt bune si pentru ceilalti obraji).