| Kidooooo a întrebat:

.. vreau sa pun o intrebare fetelor:mi-au aparut un fel de bube pe fata si nu stiu daca sunt cosuri. daca le strang nu se sparg... oare au vreo legatura ca poate sa-mi vina ciclul? funda:*:*

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Buna!
Pot fi si de la o alergie.

| tia a răspuns:

In cazul in care esti prin apropierea perioadei de menstuatie e foarte probabil sa iti apara niste bubite pe fata. Dar sa nu le spargi sau sa pui mana pe ele toata ziua pentru ca nu vei scapa prea curand de ele.