| Dianananahalfpastee a întrebat:

Am o problema foarte serioasa. Deci. De cateva zile, prietena mea cea mai buna din clasa e foarte distanta cu mine, sta cu alte fete mai tot timpul, si nu i-am facut ABSOLUT nimic. Sugestii, ceva? Nu vreau sa o pierd, e cea mai de treaba persoana pe care o cunosc. Funda pentru un sfat bun...

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Trebuie sa fi aceeasi persoana, comportate la fel, incearca sa nu arati un comportament schimbat, iar in timp se vor remedia problemele, ori iti va spune chiar ea problema, sau o sa poti discuta in timp cu ea, sunt multe solutii, tu doar comporta-te normal.Succes!

5 răspunsuri:
| Indestructible a răspuns:

Deci, dacă e cea mai bună prietenă a ta, înseamnă că trebuie să stea cu tine tot timpul? N-are voie săraca fată să mai socializeze și cu alte persoane?

| Dianananahalfpastee explică (pentru Indestructible):

Ba da, dar deja devine prea distanta cu mine

| Indestructible a răspuns (pentru Dianananahalfpastee):

Și asta-i ceva greșit? S-a plictisit fata de tine, vrea să mai cunoască lume nouă. Dacă chiar vrei să știi de ce a devenit „distantă", atunci întreab-o pe ea. Degeaba ne întrebi pe noi.

| Dianananahalfpastee explică (pentru Indestructible):

A spus ca eu nu am nicio vina. happy

| LoveLebadaa a răspuns:

Buna! Mai asteapta putin...vezi daca tot asa continua(sa stea cu alte fete) sau daca te suna in vacanta de iarna sa mergeti impreuna la o ciocolata caldaa :X de exemplu.si daca nu, intreab-o ce are cu tine si de ce e asa distanta in ultima vreme. Daca sunteti c.m.b.p. iti va spunewinking
Eu asa as proceda thinking big grinwinking De fapt, eu asa am facut cu cea mai buna prietena si mi-a zis de ce... Dar ne-am impacat happy
funda?