| Raulyo a întrebat:

am o problema crying O fata mi-a zis ca ma place,si eu o plac pe ea crying dar problema e ca noi am vrea sa fim impreuna doar ca parintii nostri nu se inteleg deloc bine! crying si din cauza asta ne-am propus sa nu ne mai placem,noi am incercat sa uitam unul de altul dar nu putem. zâmbetul acela,ochii aceia,si o vad in fiecare zi! crying si vorbim in fiecare zi si nu pot sa o uit si nici ea sa ma uite crying o iubesc prea mult, am exagerat cu asta dar trebuie sa ne despartim.crying offf, ce sa fac? crying

2 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Mai ceva ca Romeo și Julieta. :\

| Roxanaaaaaaaaa a răspuns:

Ce-i asa de greu? Intalniti-va pe ascuns un timp si\sau spunetile parintilor vostri ca voi va iubiti si asa poate ei vor vorbi unii cu altii si se vor intelege pana la urma. Bafta!