| Anonym14 a întrebat:

Am o problema serioasa cu un prieten ne cunoastem de 3 saptamani si deja ne placem unu pe altu dar problema nu e asta problema este ca varul lui a vrut sa fim impreuna acum 2 ani dar eu nu am vrut am stat un pic de vorba dar i.am explicat ca nu.l vreau acum cand a aflat ca noi 2 ne placem s.a cam suparat cred e gelos sau nu stiu si nici nu cred ca ar trebui sau mai bine zis se oftica, ca pe el nu l.am vrut si l.a cam imbarligat pe baiatul care il plac a vazut ca nu.l baga in seama a inceput sa.i imbarlige parinti noi vrem sa fim impreuna dar ei nu vor asta ce ar trebui sa fac? sa.l mai sun sau nu?

Răspuns Câştigător
| Ionut6999 a răspuns:

Trebuie sa ii spui altfel atunci,... spune-i ca tie chiar iti place de el si nu vrei ca voi doi sa va despartiti si roaga-l sa iti zica.

| Anonym14 explică (pentru Ionut6999):

O sa.l sun mai incolowinking

4 răspunsuri:
| Ionut6999 a răspuns:

Ar trebui sa ramai cu baiatul de care iti place si el sa le spuna parintilor sai ca: Nu trebuie sa creada tot ce aud. Adica sa le explicati practic povestea voi doi. Sa spuneti ca varul e gelos pe tine si ca de asta a vrut sa va compromita relatia.

| Anonym14 explică (pentru Ionut6999):

Pai asa ar trebui dar nu vreau sa se certe cu paritii lui pentru mine. Si de cateva zile a inceput sa ma ignore. Oare nu ma mai place sau ce poate fi? sad

| Anonym14 explică:

Pai asa ar trebui dar nu vreau sa.i supar parintii. Si de ceva vreme a inceput sa ma ignore si el poate ca s.a certat cu parintii lui sau nu stiu motivul ca nu mi.l spune sad