| Lyndsey a întrebat:

Am o problema si as vrea sa ma ajutati(OFER FUNDA).Am o prietena cu care ma inteleg foarte bine si suntem in aceeasi clasa, aceeasi banca...iar colegii spun ca suntem nedespartite si ne zic cip si dey...cand imi mai zic asa ce ar trebui sa fac? va rog mult,vreau polecre chestii din astea, sau cum as putea sa le inchid gura? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| raducanumihaela a răspuns:

Lasa-i inpace si se vor plictisi, daca vad ca le dai atentie nu vor inceta niciodata.