| madishica a întrebat:

am o problema si m-ar ajuta foarte mult niste pareri.este vorba de un tip de 23 [eu am 16] a carui nr de tel nu il aveam si i-am cerut unei prietene comune[ ea este cea mai buna prietena a mea] sa il intrebe daca vrea sa mergem la plimbare si el i-a cerut nr meu cica " sa vorbeasca cu mine" dar nu m-a sunat aseara.cu el am mai iesit si am avut experiente chiar dragute, oare de ce nu m-a sunat?sad

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Poate e mai bine sa iei tu numarul de telefon.Asa cu transmiterea de mesaje prin altii nu prea aveti intimitate.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Depinde ce au vorbit cele doua persoane.Nu era mai bine daca vorbeati voi doi fara intermediar?

| madishica explică (pentru ElenaSA):

Nu aveam numarul.ea l-a intrebat daca vrea sa mergem la plimbare. prin urmare el mi-a cerut numarul si a zis ca ma suna.dar nu m-a sunat.el e mai timid, dar stiu ca ma place pentru ca mereu il intraba pe prietenul lui [ acesta fiind iubitul prietenei mele] ce fac, daca am prieten si de astea

| ElenaSA a răspuns (pentru madishica):

Poate e mai bine sa iei tu numarul de telefon.Asa cu transmiterea de mesaje prin altii nu prea aveti intimitate.