| DreaMiss a întrebat:

Buna!
Am o problema. sper ca ma puteti ajuta happy
De mai mult timp am insomnie, pare ciudat,dar asa e,adorm foarte greu,si ma trezesc devreme si foarte obosita, intr-o noapte am dormit doar 4 ore,noaptea asta 5, iar o noapte nu am putut adormi deloc! cE pot sa fac? Nu vreau sa iau somnifere.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Pai cred ca ti-ai dat peste cap programul de odihna al organismului. ca banuiesc ca stai multtt la Pc. si te-ai invatat sa te culci la ore tarzii, ca asa mi se intampla si mie, si eu am stat treaz o data pana a doua zi seara panbape la vreo 9 jumate - 10 si apoi m-am culcat. am facut asa vreo 3 zile si mi-am revenit dar in astea 3 zile ma durea capu rauu de tot.