| ccrrss02 a întrebat:

Buna
am o problema, sunt cam nelamurita. Mai exact imi place de un baiat cu care vorbesc prin mesaje aproape zilnic, si vorbim de toate si asa, dar cand ne intalnim la repetitii el nici nu ma saluta. Ma gandesc ca poate din cauza ca e cu prietenii si poate ii e rusine, ca el e mai timid, sau nu stiu. Oare vrea sa fim impreuna? Nu stiu ce sa cred.

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Ce ciudat!
Parcă se joaca cu tine.Eu zic sa il ignori si tu sa vada cum e.

| Narccii a răspuns:

Hm complicat, depinde cum vorbeste cu tine in mesaje poate vorbeste doar ca prieten cu tine, daca tot te vede din cate zici tu la repetiti e aiurea faza pentru ca ar trebui macar sa te salute chiar daca e timid, saluta.l tuu si daca nu te baga in seama nici sa nu ii mai raspunzi la mesaje sfatul meu