| Bubbico a întrebat:

Hello happy Eu am parul saten deschis, ochi verde inchis, si tenul deschis (nu alb laughing ), in nuante calde. Eu am vrut sa imi schimb culoarea parului in negru, dar nu mi s-a recomandat deloc aceasta schimbare, cu pretextul ca aceasta nuanta nu este potrivita pentru tenul meu.
Voi ce credeti? Cum ar trebui sa ma vopsesc?

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Cred ca aratam cam la fel. Eu am fost si blond si roscat si brunet si dintre toate cel mai mult mi-a placut brunetul. Nu negru albastru si cel mai inchis saten. Eu cred ca ti-ar sta bine si tie.

| gratie a răspuns:

Buna. Am o prietena care are parul saten deschis, mai nou s-a vopsit bruneta si nu-i sta foarte bine de aceea multi stilisti i-au spus sa se vopseasca saten inchis pentru ca ar merge foarte bine cu culoarea ochilor ei (are ochi verde inchis) dupa ce s-a vopsit si-a facut suvite roz si acum arata superb..cred ca ti s-ar potrivi un saten inchis. Sper ca te-am ajutat :*

| MBeni a răspuns:

Hmm, incercarea moarte nu are, nu ai de unde sa stii pana nu te vopsesti. Parerea mea este ca ar fi bine sa il lasi asa natural cum este el, dar daca ti neaparat sa te vopsesti nu ai de cat, pana nu incerci nu ai de unde sa stii.