| anonimaa a întrebat:

Buna :*. am photoscape si cred ca sunt unele chestii despre care nu stiu...adica imi spuneti si mie lucruri interesante pe care ati descoperit ca le puteti face cu photoscape, lucruri pe care nu le stie toata lumea. de ex diferite efecte misto si din astea... Fundita

Răspuns Câştigător
| Miяu a răspuns:

Http://forum.acasatv.ro/viewtopic.php?f=3&t=65298

Cauta si pe youtube tutoriale.

Eu am aflat mai multe butonand peste tot in photoscape.

2 răspunsuri:
| Andudj a răspuns:

Te ajuta foarte mult www.photoshopromania.ro (unde vezi exemple de imagini editate dai click pe imagine si te va trimite catre tutorial)