| piitiica a întrebat:

[FUNDAA]heiiii:* puteti sa-mi spuneti si mie va rog cateva curiozitatii din lumea animalelor(si imagini daca aveti) cateva chestii mai interesante/deosebite, nu stiu thinking va rogg mult

4 răspunsuri:
| Alessandro a răspuns:

Bună.
Doar oamenii și delfini fac sex și de plăcere. Celelalte animale, fac sex doar din nevoia de a se înmulți... e cam inexplicabilă chestia asta, dar în fine.
Pa-pa.

| bianca154 a răspuns:

Niste curiozitati... pai eu sunt curioasa sa stiu de ce iepurii dupa ce fac dragoste, ma refer la masculi, cad in fund. dureaza vreo 2-3 minute, apoi masculul cade in fund laughing

| ionutzz2590 a răspuns:

Copiazo si bag-o la adrese ca iti da animalewinking funda:X