| Irina345 a întrebat:

Buna,am postat recent o carte cu poezii pe Wattpad si nu stiu cum as putea face mai multe vizionari. Vreo idee? Multumesc mult!

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-ne și nouă un link-ceva poate găsești fani și pe aici

| sierra1 a răspuns:

Nu te opri!

| Justme1997 a răspuns:

Mai devreme ziceai ca prietena ta a postat, s-a razgandit? laughing

| Irina345 explică (pentru Justme1997):

Ea a dormit la mine aseara si a intrat pe telefonul meu si a postat dupa ce am postat eulaughingam uitat sa-i spun ca postasem deja

| Demetrov a răspuns:

I-am aratat profei de romana si a spus ca nu e ok. iti bati joc de cititori, eu mi-as dezvolta alte talente in locul tau, esti un amalgam de atuuri

| StevenMetalhead a răspuns:

Păi te-aș sfătui să îi dai share pe Facebook, twitter sau pe oricare din rețele disponibilie acolo. O dată ce ai mulți abonați, ei pot vedea postarea ta și să treacă pe dânsa. Apropo pe Facebook este o grupă de wattpad, unde oamenii își distribuie ceea ce scriu. Așa că succese.

| Irina345 explică:

Https://my.w.tt/5puysDlTWQ

Uitați link ul!

| Irina345 explică:

In ce sens imi bat joc de cititori?

| Demetrov a răspuns (pentru Irina345):

Asa mi-a zis, asculta-i sfatul