| Anuşca_Lary_1996 a întrebat:

Am primit de facut un proiect la engleza despre sporturile din UK. Profa mi-a zis ca nu vrea sa auda de vreo prezentare a sporturilor luata de pe net sau din astea... Vrea ceva original. Mentionez ca suntem 4 in echipa. Am nevoie de idei originale, iesite din comun, inedite pentru a reprezenta tema asta. Dau funda + vot raspunsului celui mai bun. Va multumesc! :* P.S. Scuzati categoria. big grin

2 răspunsuri:
| AndradaE a răspuns:

Daca vrei ceva mai diferit, nu scrie despre fotbal pentru ca toti vor face asta cu siguranta. Incearca hockey, golf, tennis. Faci pe proiect rubrici, pui jucatori din echipe cunoscute cu amanunte din viata lor de jucatori si cred ca iese ceva. Bafta! happy

| Anuşca_Lary_1996 explică (pentru AndradaE):

Mai e ceva... E o tema pe care nu o face toata clasa, ci doar echipa mea. Ma gandeam sa pun pe baietii care prezinta sa se imbrace in fotbalisti, sa aduc o minge de rugby - sunt in sala de sport destule - dar, mai departe nu ma mai duce mintea... Mersi oricum! :*