| Iuuuliiia a întrebat:

Am primit la raspunsurile date pe TPU diverse voturi. Pot sa vad de la cine?big grin. Daca da spuneti-mi [Funda love struck]

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu exista o astfel de functie. Poti sa afli de la cine ai primit acele voturi doar accidental, intrand pe profilul unui utilizator (prieten), curios fiind ce voturi a mai dat respectivul in ultimul timp (ce gusturi/pareri/simpatii/antipatii are).
Succes!

2 răspunsuri:
| Iuuuliiia explică:

Am zis cum sa vad de la cine, nu ce voturi ca asta stiu!oh go on

| Vasilina a răspuns:

Dai la vizualizare profil apoi dai la punctajtonguebig grin
funda?