| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am probleme cu cosurile si cu punctele negre, ce sa fac ca sa scap de ele? Va rog, daca stiti vreo masca naturala...
Multumesc!

2 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Da, incearca sa faci o infuzie de ceai de musetel si de tei, adica fierbi apa, torni plikuletele, apoi o torni intr'un lighean, si te apleci cu fata deasupra lui, stand asa 2-3 minute happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa iti recomand un tratament mai mult decat natural, chiar ecologic, bio, compus din mai multe produse de ingrijire a tenului printre care si masca organica. Au certificatul BIO BDIH organic. Daca doriti sa aflati mai multe consultati http://life-care-natura.blogspot.com/
si cautati la gama Logona ten sensibil