| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
Am ramas la acelasi liceu la care am facut clasele I-VIII si din clasa a 5a nu m-am mai inteles cu majoritatea colegilor. Acum, am vazut lista cu colegii de la filologie si spre dezamagirea mea unii colegi au ramas si ei la acest liceu. Nu stiu ce sa fac... m-am purtat frumos tot timpul cu ei, dar probabil din cauza timiditatii am fost data afara din grupul lor. Cea mai buna opinie primeste fundita si restul voturi!

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Pai daca sunt doua sau mai multe clase de filo poate nu cazi in clasa cu ei toti. Dar oricum o sa mai aveti si colegi noi si poti sa te imprietenesti cu ei pentru ca toti o sa fie in cautare de prieteni.