| AlinaBarbi09 a întrebat:

am ramas singura acasa deoarece parintii mei au plecat la o petrecere.imi este foarte, foarte fricacrying nu pot sa dorm. ce sa fac? va reamintesc ca nu am nici un animal cu minesad sunt speriata...ALINA

6 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

De ce ti-e frica? Nu ai de ce. Doar nu vine apocalipsa! laughing Incearca sa te gandesti asa. Nu ai motiv pentru teama ta, deci ea nu ar trebui sa existe. Ca sa te linistesti, tine un animal de plus in brate. Te face sa te simti in siguranta!

| soare a răspuns:

Buna pai uithe cheama o prietena la tine

| Robi_3511 a răspuns:

Daca ai mai mult de 18 ani, trec eu pe la tine, daca ai mai putin de 18 ani, bea o cana de lapte cald si uita-te pe OTV pana adormi

| Gabry_6662 a răspuns:

Incuiete in casa si nu mai esi afara pana ce vne parinti tai...cahappy:*

| Pitika223Lovee a răspuns:

Alinuta stai de vorba pe mes cu prietenii si tinei mult mult de vorba du-te dai pe acasa si lasa televizorul aprins si te ia somnul.te gandesti la planul pentru maine!

| Cookie_2565 a răspuns:

Alina, intinde`te in pat si uite`te la ceva frumos la televizor si o sa adormi.Incearca sa te gandesti la altceva pana o sa adormi.Stai linistita.Te pup:*