| john0523 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste idei legat de o posibila impacare cu persoana iubita, evitand florile si cadourile.

Răspuns Câştigător
| Ambrienda a răspuns:

Intalneste-te cu ea si zii tot ce simti, cat de mult iti lipseste.E greu sa fii despartit de persoana iubita si uneori dureaza ceva timp pana sa iti acorde o a 2 a sansa.
P.S Ii poti fura si un sarut, va ramane surprinsawinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea calic sa cumperi sau ce? sa stii ca starnesti interesul mai mult cu un buchet de flori, mai ales daca a fost vina ta ce s-a intamplat intre voi.

| john0523 explică (pentru anonim_4396):

Nu vrea ea sai cumpar

| TheRealDaniel a răspuns:

Cea mai buna posibilitate decat cea a bunurilor materiale este sa-ti ceri iertare pentru tot ce ai facut, pentru ca ai gresit fata de ea, spune-i ca vrei sa te impaci si ca pentru ea esti dispus sa te schimbi in bine insa ai nevoie de ajutorul ei, te va ierta mai mult ca sigur, nu uita sa-i amintesti ca o iubesti cu adevarat. Sper ca ti-am fost de ajutor. O seara buna!

| Ycu a răspuns:

Comunicarea, este unicul si cel mai important lucru atat intr-o relatie cat si intr-o eventuala speranta de impacare.