| bighiuandraa a întrebat:

am si eu o dilema. Poate e putin stupid! Acum 3 luni (la sfarsitul lui iulie) am avut o aventura cu un baiat, de fapt si prima mea aventura. Vreau sa spun ca am facut sex neprotejat...la o luna mi-a venit menstruatia,peste inca o luna,mi-a venit iar si acum din nou (e normal), dar totusi nu stiu, mi se pare ca ma ingras si ma cam dor sanii.Sa fie din cauza ca sunt in perioada menstruatiei? sau e posibil sa fiu insarcinata? Vreau raspunsuri de la cele care chiar cunoasteti aceste probleme! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Metaloco a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia si nu ai greturi matinale poti sa fi linistita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Du-te la farmacie și cumpără un tester pentru sarcină.

| Pisicuta2 a răspuns:

Nu esti insarcinata daca ti-a venit menstruatia.