| lala_8990 a întrebat:

am si eu o intrebare....am avut contact sexual cu prietenul meu (nu a lasat in mine), iar a doua zi mi-a venit ciclu dar de data asta mi-a venit mai putin..de atunci tot am dureri usoare de burta si ma simt balonata...bine, asta poate fi si din cauza alimentatiei. Sunt putin speriata..nu poate fi vorba de o sarcina nu?

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Scumpa mea singurul mod in care te pot ajuta este sa iti ofer ajutorul unui specialist pe care il poti avea, trimitandu-i un mail la adresa : doctordragomir@yahoo.com
Sper ca ti-am fost de folos si sunt sigura ca da. Tot ce trebuie sa faci este sa ii trimiti un mail iar a doua zi vei avea si un raspuns sigur. Succes!

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E foarte putin probabil sa fie o sarcina. Poti face un test de sarcina pentru a te convinge. Daca nu te-ai protejat poate ar fi bine sa mergi la medic... sa nu te fi ales cu vreo infectie. Multa sanatate!

| marsy a răspuns:

Nu poate fi vorba de o saarcinawinking

| Ben. a răspuns:

Nu. stai linistita! da' unde a lasat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa lase? buletinu...sa stie ala mic cine is parinti, tu ai lasat?rolling on the floor