| eu_8723 a întrebat:

am si eu o intrebare, care se ofera sa raspunda. O prietena de`a mea avea o curiozitate : dupa actul sexual, poti ramane insarcinata daca daca 2 3 zile dupa actul sexual iti vine menstruatia?batting eyelashes e o simpla curiozitate, care vrea sa imi dea un raspuns, fundita. multumesc:*

4 răspunsuri:
| enmaai a răspuns:

Pai, a folosit prezervativ? Sincer nu stiu...II sugerezsa incerce un test de sarcina, poate chiar doua, poate ca poate unul sa fie pozitiv si altul negativ, ia doua si vezi ce iesebig grin Si in caz de ceva, ia si o pastila,, anticonceptinala:d Succes!:* Sa-mi lasi mesajbatting eyelashes

| eu_8723 explică:

Multumesc foarte mult!

| eu_8723 explică:

As vrea un id de la una din voi sa povestesc ceva mai in detaliu, va rog

| Dubble a răspuns:

Nu,daca ii vine menstruatia nu...