| Raluka_7441 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai mult pentru fete... o sarcina aduce schimbari ale comportamentului? sau la 2 zile dupa ce ai avut un act sexual ti-a venit menstruatia poti ramane insarcinata? pentru cel mai complet raspuns dau fundabig grin Multumesc!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ți-a venit menstra la două zile după contact, nu este nicio sarcină la orizont.
Schimbări ale comportamentului pe perioada unei sarcini poate fi nervozitatea, agitația, etc.
Pa, pa.