| Zumbalaarebeca a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cine poate sa imi dea si mie un link de la un site unde pot modifica poze? dar nu dinacelea unde pot pune diferite fundaluri ci dinacelea in care de exemplu:pui o poza cu tine apoi o editezi si poti schimba culoarea ochilor parul eventual corecta unele trasaturi ale fetei.

Răspuns Câştigător
| LarisaAndreea a răspuns:

Pai cu PhotoShop-ul sau PohotoScape-ul ar merge. Dra trebuie sa le downaldezi

2 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Www.taaz.com (te poti pensa, schimba coafura)
sau www.photoscape.com
fundita;;)?

| CosminVladu a răspuns:

Buna! aici ai adresa de unde il poti descarca: www.gimp.org
acesta este un program free care te poate ajuta sa faci foarte multe modificari sdpectaculoase pozelor tale. Sper sa iti fie de ajutor!