| AnnY98 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Mie imi place de un baiat si eu nu stiu cum sa ii spun ca il plac... dar stiu ca si el ma place...nu am ideei si ati putea sa ma ajutati plz?

1 răspuns:
| pap3rclip a răspuns:

Hm...pa ar trebui sa te faci ca vroiai sa ii spui ceva altei fete pe mess, si ca din greseala i-ai trm lui, ca er af apropiat numele lui de al lui, bla bla, sau daca nu ai mesul lui, tot asa, treci pe langa el cu o prietena si spune-i ca il placi, si apoi spune ceva de genul "aoleu doamne nu stiam ca e in spatele meu, ce ma fac/" sper ca am fost de ajutor!:*>:d