| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi... Cum trebuie sa fii ca cei din jur sa te respecte? Funda kiss

5 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Sa fii tu insuti, nu te trebuie sa fi neaparat ca ei, fii in sinea ta, ca sa te simti bine.

| Wehes a răspuns:

In ziua de azi e foarte greu sa te respecte cineva, fii tu insuti si daca iti sunt prieteni nu o sa fuga de tine.

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Sa fi mai autoritara, sigura pe tine in cea ce spui, sa fi prietenoasa, sa ai ajuti la greu pe altii.Succes in continuare:*Funda?

| Mariiiiiiiiian a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa te respecti si sa te placi pe tine insati. Parerea altora ar trebui sa nu conteze prea mult pentru tine.

| season0ver a răspuns:

Tot ce trebuie sa eviti e falsitatea.