| Madoottzza a întrebat:

Am si eu o intrebare: unde se va da examenul de admitere la liceu pentru elevii din calasa aVIII-a...

Multunesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Fiecare la clasa lui de exemplu eu sunt din sascut si se vor aduna toti elevii din pancesti, sascut-sat, balcuta si ne vor pune in ordine alfabetica. deci din atatia cu siguranta nu voi cadea cu colegii mei. si asa peste tot se aduna elevii din imprejurimi se asaza in ordine alfabetica .si.numai bafta!