| A_1809 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema laughing. In vacanta am cunoscut un baiat, care este prieten cu un amic de-al meu. El mi-a zis anterior ca prietenului lui ii place de mine, m-a adaugat in lista lui de messenger dar, spre surprinderea mea nu mi-a zis niciun cuvant. Daca ii spuneam eu ceva vorbea ...altfel,nu.Din cate am inteles de la prietenii lui el este foarte timid... dar totusi nu credeam ca cineva este intr-atat de timid incat sa nu spuna o vorba.
Ce credeti ar trebui sa incerc sa vorbesc eu cu el ...sau sa -l las asa? rolling eyes

Multumesc. :*

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Daca te placea cu adevarat, lasa timiditatea la o parte macar un pic, sa te intrebe macar "ce faci" nu pot sa cred ca este in halul asta de timit! Dar daca tie iti place cu adevarat de el, mai baga-l tu in seama, si vezi si el ce iti raspunde si daca pare interesat sa vorbeasca cu tine! :*

| andreea_8479 a răspuns:

Poai daca baiatul este timid...atunci c mai astepti...treci la treabawinking
incearca sa porti cat mai multe discutii cu el, din cate sp u am inteles ca t baga in seama si iti raspunde...deci,si asa vei afla c sh cum gandeste, daca este sau nu timid
fa u primul pas nu ai nimic de pierdutwinking
mult succes

| denisa_2911 a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa vobesti cu el, doar asa vei afla ce te intereseaza, poate nu e timid, poate vrea sa faci tu primul pas, sa intrii tu in vorba cu elhappy...bafta! pup

| denisa_2911 a răspuns:

Ok, mi-ai zis ca e timid si daca e timid cu siguranta nu va vorbi cu tine, daca nu intrii tu prima in vorba cu el...asa e mai bine sa vorbesti cu el...sa te lamuresti.nu ai nimic de pierduthappy... pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el te-ar placea cu adevarat sar baga in seama cu tine