| xOneTwoThree199 a întrebat:

Buna,am si eu o mica problema asa ca v-as ruga foarte mult daca puteti sa ma ajutati...Deci sa incep,mie imi place de un coleg sta chiar in spatele meu,colegii nostri de clasa majoritatea cred ca suntem impreuna ceia ce nu e adevarat,el uneori ma ia in brate cand stau in banca, ma ciufuleste usor si ma gadila la fel tot cand stau in banca, el se comporta cam la fel cu o lega noua dar asat de cand a veit de vreo 4-5 luni,colega mea de banca crede ca face asta intentionat pentru a ma face geloasa,toata clasa, bine majoritatea cred ca suntem impreuna, cand ne intalnim pe strada dar asta cand singur el imi zambeste.Deci intrebarea mea e:el ma place sau nu?

2 răspunsuri:
| andeeutzyka a răspuns:

Exista posibilitatea ca el sa te placa dar nu e in totalitate sigur. cel mai bine ar fi sa aveti o discutie serioasa doar voi doi

| Pisicutzasmile123456 a răspuns:

Probabil ca da