| AngelWhite99 a întrebat:

Deci am un coleg de clasa care cred ca ma place.Am sa incerc sa va spun pe scurt cum se comporta cu mine:
-se uita des la mine,in ore si mai tot timpul
-cand sunt suparata se intereseaza de starea mea
-ma tachineaza des
-cand stau cu fetele vine pe la spatele meu si ori ma gadila ori incearca sa ma sperie
-mi-a suportat toate crizele de nervi cand ii dadeam cu cartile si caietele in cap
-rade cu mine si cand sunt trista incearca sa-mi ridice moralul
Are un comportament diferit fata de mine, cu alte fete nu se comporta asa.
Deci oare ma simpatizeaza ca pe o prietena sau ma place?
Dau funda. :*

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Ciudata intrebare... "credeti ca ma place?"
Pai cred ca asta ar trebui sa-l intrebi pe el... nu pe mine. Daca nu stii cum, te ajut eu. Spune-i asa: "Auzi ba? Spune-mi odata ce parere ai despre mine, ca nu mai rezist!", si el o sa-ti zica da sau nu.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Se pare ca te place foarte mult....merita sa ai grija cum te comporti... fata de el!

| MasterChyef a răspuns:

Dupa mine da, cred ca te placa f f f f mult
FUNDA

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru MasterChyef):

Te placa? Si de unde sti tu? Tocmai tu? Nu am crezut niciodata ca o sa vi la D/S.