| anonim_4396 a întrebat:

Buna
am si eu o nedumerire, deci modificarile noului cod rutier au intrat in vigoare in data de 8 august. printre care si fatptul ca proba teoretica este valabila pentru un am daca pici la oras.
eu am dat sala in data de 9 august si am picat la oras
intrebarea mea este : eu mai trebuie sa dau examenul teoretic?
FUNDA

4 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

Eu am dat in 16 luna asta orasul si l-am luat, dar mi-a spus instructorul ca dadeam iar sala daca cadeam pentru ca e legea este inca in schimbare. apoi mai multe nu stiu

| nonimas a răspuns (pentru WhiteLover):

Felicitari!happy
bine,multumesc. deci inseamna ca o dau din nou

| WhiteLover a răspuns (pentru nonimas):

Mersi.asa cred
si bafta!

| nonimas a răspuns (pentru WhiteLover):

Multumesc!