| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o nedumerire, o problema mai exact.As dori sa vorbesc cu cineva care a terminat facultatea sau este la facultate.E ceva legat de note. Vreau sa vorbim in privat daca se poate.Imi lasati id-ul in privat.Eu nu pot trimite mesaje.Multumesc!

2 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Eu as recomanda sa scrii aici. e anonimat si nu e nici un pericol.
curaj

| abyssaria a răspuns:

Daca ai o problema cu notele de la facultate, cel mai indicat este sa te adresezi profesorului la care ai acele note ( banuiesc ca ai restanta/e) sau la secretariatul facultatii. Ei sunt in masura sa te lamureasca la intrebarea ta. Fiecare facultate are o politica diferita, cele de stat difera de cele de la praticular, iar fiecare profesor isi are propriul sau mod de notare.